Hızlı Cevap: Nagehan Alçı Ne Mezunu?

Rasim Ozan Kütahyalı ne mezunu?

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981, İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatı ve çocukluğu İzmir’de geçti. Babası mühendis, annesi öğretmendir. İzmir 60.Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul’da Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu ancak 2.sınıftan ayrılarak yarım bıraktı.

Nagehan Alçı Türk mü?

Nagehan Alçı Kütahyalı (13 Nisan 1977) Türk gazeteci.

ROK ne mezunu?

Babası mühendis, annesi öğretmen olan Kütahyalı, 60. Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdi fakat 2. sınıfta ayrıldı ve yarım bıraktı.

Nagehan Alçı eşi kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı (d. 30 Nisan 1981; Bornova, İzmir) Türk köşe yazarı ve televizyon yorumcusu. Güneş gazetesinde köşe yazıları yazmakta ve Beyaz/Derin Futbol programında yorumculuk yapmaktadır.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın babası kimdir?

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ve eşi Nagihan Alçı Anadolu yakasında Çengelköy’de oturuyor. Ultra lüks hizmetleriyle dikkatleri çeken Sultan Makamı Sitesi’nde yaşayan Kütahyalı, 7 milyon dolarlık evi 2 milyon doları peşin, 5 milyon doları ise kredi çekerek satın almış.

Nagehan Alçının çocuğu var mı?

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandıkları iddiasını yalanladı, aile fotoğrafı paylaştı Geçen gün, sosyal medya üzerinden yaşadıkları tartışmayla gündeme gelen HaberTürk yazarı Nagehan Alçı ile eşi Güneş yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşandığı iddia edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *