Sık sorulan: Nagehan Alçı Hangi Okul Mezunu?

Nagehan Alçı hangi okuldan mezun?

Nagehan Alçı 13 Nisan 1977 İstanbul doğumlu, Türk gazeteci. İstanbul Erkek Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslarası İlişkiler Bölümünde öğrenim gördü. Gazetecilik hayatına Hürriyet gazetesinin dış haberler servisinde staj yaparak başladı.

Nagehan Alçı Türk mü?

Nagehan Alçı Kütahyalı (13 Nisan 1977) Türk gazeteci.

Rasim Ozan Kütahyalı hangi okul mezunu?

Babası mühendis, annesi öğretmen olan Kütahyalı, 60. Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdi fakat 2. sınıfta ayrıldı ve yarım bıraktı.

Nagehan Alçının çocuğu var mı?

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ve eşi Nagihan Alçı Anadolu yakasında Çengelköy’de oturuyor. Ultra lüks hizmetleriyle dikkatleri çeken Sultan Makamı Sitesi’nde yaşayan Kütahyalı, 7 milyon dolarlık evi 2 milyon doları peşin, 5 milyon doları ise kredi çekerek satın almış.

ROK nereli?

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981, İzmir’de doğmuştur. Eğitim hayatı ve çocukluğu İzmir’de geçti. Babası mühendis, annesi öğretmendir. İzmir 60.Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul’da Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu ancak 2.sınıftan ayrılarak yarım bıraktı.

Rasim Ozan hangi üni?

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *