Soru: Çatı Katı Aşk Nerede Çekiliyor?

Çatı Katı Aşk hangi yalıda çekiliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Furkan Andıç, Nilay Deniz, Ezgi Şenler ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Çatı Katı Aşk dizisi çekimleri İstanbul Üsküdar’da gerçekleştiriliyor. İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunan Darende sokağı dizinin ilk çekim yerlerini oluşturuyor.

Çatı Katı Aşk ne zaman yayınlanıyor?

Furkan Andıç ve Ezgi Şenler’in başrollerini paylaştığı ve yaz sezonu dizleri arasında iddialı olan Çatı Katı Aşk dizisi, bu akşam yayın hayatına başlıyor. Kanal D’de bu akşam 20:00’da yayınlanacak Çatı Katı Aşk dizisi ile ilgili tüm bilgiler haberimizde…

Çatı katı aşka kim katıldı?

ÇATI KATI AŞK OYUNCULARI KİMLER? Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz, Renan Bilek, Tülay Günal, Erhan Yazıcıoğlu, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran, Bedia Ener.

Seni çok bekledim Yalı nerede?

Özcan Deniz’in yeni dizisini çektiği yalı herkesin merak konusu oldu. Beylerbeyi’ndeki yalının sahibi, ünlü iş adamı Yalçın Sabancı çıktı. İstanbul Boğazı’nın incisi yalılar, dizilere sıklıkla set oluyor.

Çatı katı neden final?

İşte cevabı ÇATI KATI AŞK NEDEN FİNAL YAPIYOR? Çatı Katı Aşk dizisi 24 Ekim Cumartesi günü yani bu akşam ekranlara gelecek final bölümü ile ekranlara veda edecek. Çatı Katı Aşk dizisinin final yapmasının sebebi olarak da resmi bir açıklama gelmese de reytinglerdeki düşüş olarak tahmin ediliyor.

You might be interested:  Soru: Milli Cemiyetler Ne Zaman Tek Çatı Altında Toplanmıştır?

Gülriz Avcı kaç yaşında?

Gülriz Avcı (43) Tek mutluluğu, Ateş’in mutluğudur…

Çatı katı aşk hangi kanalda saat kaçta?

ÇATI KATI AŞK HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR? Çatı Katı Aşk dizisi Perşembe günleri yayınlanıyor. Çatı katı Aşk 11. bölümü 19 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Çatı Katı hangi kanalda?

Çatı Katı Aşk İzle – Kanal D ile Dizi İzle.

Çatı katı aşkın günü neden değişti?

9 Temmuz perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Çatı Katı Aşk reytinglerde bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayınca yayın günü değişti ve yeni sezonda pazartesi akşamına alınmıştı. Çünkü Çatı Katı Aşk dizisinde Furkan Andıç ile Ezgi Şenler’in uyumsuz olduğu bir çok eleştirmen tarafından da dillendirilmişti.

Çatı katı aşkın konusu ne?

Çatı Katı Aşk ‘ın konusu ” Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?” şeklinde özetlenebilir.

Çatı Katı Aşk Selin Şekerci kimdir?

Babası Arap, annesi Azeri asıllı Selin Şekerci, 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunlarda yer aldı. İzmir’de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *