FAQ: Aslan Çimento Ne Zaman Temettü Verecek?

Aslan Çimento hissesi ne oldu?

Adana Çimento, Aslan Çimento, Bolu Çimento ve Ünye Çimento payları artık işlem görmüyor. Bu çıkışlar nedeni ile borsa endekslerinde de değişiklik oldu. Öte yandan Oyak Çimento, 21.05.2020 tarihinden itibaren BIST Ankara ve BIST Temettü 25 endeksine (ADANA yerine) dahil edildi.

Oyakc hisse ne zaman birleşti?

Oyak Çimento, iştiraki Oyak Beton ile birleşme kararı aldı – 16.10.2020.

Tüpraş 2021 de temettü verecek mi?

En son 2019 yılında %8.97 oranında temettü ödemesi yapan Tüpraş şirketi genel kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre Tüpraş temettü 2021 yılında dağıtım yapmama kararı almıştır.

Adana Çimento hisse neden kapalı?

Aşırı volatil seyreden Adana Çimento grubuna ait hisseler Borsa İstanbul’un istediği açılmayı yapmaması nedeniyle geçici olarak işleme kapatıldı Adana Çimento ‘nun A, B, C grubu hisseleri Borsa İstanbul’un talep ettiği açıklamayı yapmamasından dolayı geçici olarak işleme kapatıldı.

Mardin Çimento ne zaman birleşecek?

2019 yılının son çeyreğinde birleşme görüşmelerine başlayan Adana Çimento, Bolu Çimento, Aslan Çimento, Ünye Çimento ve Mardin Çimento, 15 Mayıs 2020 itibarıyla OYAK Çimento markası altında faaliyetlerine devam edecek.

Oyakc açılımı nedir?

OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI ( OYAKC )

Oyakc temettu verecek mi?

Oyak Çimento şirketi ( OYAKC hissesi), brüt 0 TL, NET 0 TL temettü dağıtma kararı aldı. 5 Mart 2021 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında alınan karara göre temettü dağıtmama sebebi olarak “2020 yılı faaliyetleri ile ilgili kar dağıtımının planlanan idame, teknoloji ve büyüme yatırımları nedeniyle doğması muhtemel

You might be interested:  FAQ: Bir Torba Çimento Ne Kadar Kum Ister?

Oyakc hangi firmalar?

Yatırımcı Köşesi. OYAK Çimento Beton Kağıt, “OYAK Çimento, OYAK Beton ve OYKA Kağıt Ambalaj” markalarıyla, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde faaliyet gösterir.

OYAK Çimento kime ait?

ATAER Holding A.Ş.

Temettü hisseleri hangileri?

Düzenli Temettü Veren Hisseler

  • ADEL.
  • AGHOL.
  • AKCNS.
  • AKSA.
  • ALARK.
  • ALGYO.
  • ALKIM.
  • ANHYT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *