Mardin Çimento Ne Zaman Temettü Verecek?

Oyakc temettü verecek mi?

Oyak Çimento şirketi ( OYAKC hissesi), brüt 0 TL, NET 0 TL temettü dağıtma kararı aldı. 5 Mart 2021 tarihindeki yönetim kurulu toplantısında alınan karara göre temettü dağıtmama sebebi olarak “2020 yılı faaliyetleri ile ilgili kar dağıtımının planlanan idame, teknoloji ve büyüme yatırımları nedeniyle doğması muhtemel

Mardin Çimento kime ait?

Fabrikanın kuruluş sermayesine Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) %40, Türkiye Çimento Sanayii T.A.Ş. %40, mahalli kuruluş ve şahıslar ise %20 oranında katıldı. Mardin Çimento ‘da 1990 yılında OYAK’ın ortaklık payı %50’yi aştı. 3 Aralık 2015 tarihinde Mardin Çimento OYAK Çimento iştiraki oldu.

Oyakc hisse ne zaman birleşti?

Oyak Çimento, iştiraki Oyak Beton ile birleşme kararı aldı – 16.10.2020.

Tüpraş 2021 de temettü verecek mi?

En son 2019 yılında %8.97 oranında temettü ödemesi yapan Tüpraş şirketi genel kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre Tüpraş temettü 2021 yılında dağıtım yapmama kararı almıştır.

Sise ne zaman temettü verecek?

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları şirketi ( sise hissesi), brüt 0,1632272 TL, NET 0,1387431 TL temettü dağıtacak. 31 Mayıs 2021 tarihine portföylerinde SISE hissesi ile başlayan yatırımcılar, en geç 2 Haziran 2021’de temettü alacaklar.

OYAK Çimento ne iş yapar?

Türkiye çimento endüstrisinin kapasite ve pazar lideri olarak faaliyetlerini 6 fabrikada, satışlarını 7 coğrafi bölgede sürdüren OYAK Çimento, verimlilik, yaratıcılık ve kâr odaklılık ilkeleriyle çimento kullanım alanlarını geliştiren, ülke pazarında etkin rol oynayan lider bir topluluktur.

You might be interested:  FAQ: Bir Torba Çimento Ne Kadar Kum Ister?

Temettü hisseleri hangileri?

Düzenli Temettü Veren Hisseler

  • ADEL.
  • AGHOL.
  • AKCNS.
  • AKSA.
  • ALARK.
  • ALGYO.
  • ALKIM.
  • ANHYT.

Mardin Çimento Genel Müdürü Kimdir?

İhsan ERÇİN – General Manager – OYAK- Mardin Çimento | LinkedIn.

Mardin Çimento ne oldu?

29.05.2020 – Oyak Çimento grubu şirketlerinin Mardin Çimento altında birleşmesinin ardından Mardin Çimento ‘nun adı beklendiği gibi Oyak Çimento olarak değişti. Adana Çimento, Aslan Çimento, Bolu Çimento ve Ünye Çimento payları artık işlem görmüyor. Bu çıkışlar nedeni ile borsa endekslerinde de değişiklik oldu.

OYAK çimento ne zaman kuruldu?

Yatırımcı Köşesi. OYAK Çimento Beton Kağıt, “OYAK Çimento, OYAK Beton ve OYKA Kağıt Ambalaj” markalarıyla, Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde faaliyet gösterir.

Oyakc açılımı nedir?

OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI ( OYAKC )

OYAK Çimento kime ait?

ATAER Holding A.Ş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *