Okuyucular soruyor: Konya Çimento Kimin?

Çimento fabrikasında kaç kişi çalışır?

Yıllık 1,5 milyon ton çimento üretiminin planlandığı fabrika ilk etapta 600 kişiyi istihdam edecek. Bu sayının daha sonra artabileceği ifade edildi. Çimento fabrikasının ilk üretimi Kayseri ve civar illere pazarlanacak. Fabrika, ilerleyen senelerde ise kapasite artırımı yaparak ihracata yönelecek.

Çimento torba kaç lira?

1 Torba Çimento Fiyatı Örneğin; 25 Kg gri çimento 34 TL. 50 Kilogram gri çimento 49 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 4

Konya Çimento hangi grupta?

1991 yılında T. İş Bankası sahip olduğu kuruluşumuz hisselerini blok satışla dünyanın önde gelen çimento üreticilerinden Fransız VICAT Grubuna devretmiştir. VICAT Grubu şu anda kuruluşumuzda %81,88 iştirak payına sahiptir.

Nuh çimento hangi ilde?

Şirketimiz bu tesis aracılığı ile, deniz yoluyla gerçekleştirilebilen ithalat ve ihracat işlemlerini sürdürmektedir. Nuh Çimento Sanayi A.Ş. liman tesisleri İzmit Körfezi Kuzey kıyısında 40 46,5 Kuzey – 029 36,5 Doğu koordinatlarında, Kocaeli ilinin Hereke mevkiinde kurulmuştur.

Bedelsiz sermaye artırımı olunca ne olur?

Bedelsiz sermaye artırımı, şirketlerin kendi iç kaynaklarını kullanarak yapmış oldukları ve ortaklarından herhangi bir bedel istemeden hisse senedi dağıttıkları bir sermaye artırımıdır. Bu sermaye artırımı şirketler için finansman sağlamaz fakat bazı sebepler şirketleri bedelsiz sermaye artırımı yapmaya teşvik eder.

Konya Çimento brüt takas ne zaman bitiyor?

Konya Çimento (# KONYA ) KONYA.E paylarında 07/12/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 21/12/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak.

Egeen ne zaman bedelsiz verecek?

Borsa İstanbul’da işlem gören Ege Endüstri ( egeen ), 24.04.2020 tarihinde temettü dağıtacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *