FAQ: Çim Çit Nasıl Takılır?

Çim çit yanar mı?

Çim çit genel olarak güneş ışıklarına karşı oldukça kuvvetli ve dayanıklı olan PVC’lerden üretilmiş olan yapılardır. Birçok işlemden geçer ve bu sayede de dayanıklılığını kazanır. Galvanizi yoğun tellerden üretilen bu çitler; yanmaz ya da diğer bir deyişle alev almamaktadır.

Çim çit fiyatları nedir?

Bu ürünleri gördünüz mü?

  • ÇİM ÇİT 100cmx10m. BATITELÖRGÜTEL 1.434,99 TL 959,08 TL.
  • Can Çim Çit Çimli Tel Çimçit Tüm Ölçüler. CanÇimÇit 50,00 TL.
  • ÇİM ÇİT FABRİKADAN 1. KALİTE %100 YERLİ ÇİM ÇİT DEKORATİF.
  • Dekoratif Amaçlı Çim Çit 0,80 Metre Yükseklik. StopGrupAS 752,50 TL.
  • Dekoratif Amaçlı Çim Çit 1,20 Metre Yükseklik.

Çim çit kalitesi nasıl anlaşılır?

Çim çit panellerin uzun vadede kalitesini belli etmesi ise rengi ve dokusunda saklıdır. Eğer renginde ya da dokusunda en ufak şekilde de olsa bir solma yaşanıyor veya kalite kaybı görünüyorsa ne yazık ki bu ürünün kaliteli bir ürün olmadığını söyleyebiliriz.

Jiletli tel montajı nasıl yapılır?

Öncelikle tel örgü çitleri ya da metal çitlerin kurulumu yapılır. Daha sonra jiletli tel ayraçları çitlerin üzerine monte edilir. Ardından paralel jiletli teller çitlerin üzerine monte edilir. Son olarak kıvrılan jiletli teller klipsler ve kaynak yardımı ile çitlerin üzerine monte edilir.

Çim çit ömrü ne kadar?

NEDEN ÇİM ÇİT? *Bakım gerektirmeyen, tüm hava şartlarında dayanıklı, doğal çimden, sarmaşıktan çok daha iyi performans gösteren ve 10 yıla kadar ömrü olan alan hayal edin.

You might be interested:  Beton Direkli Tel Çit Nasıl Yapılır?

Çim çit kaç yıl dayanır?

* Talep edilen yükseklikte üretimi yapılabilir. * Ürünlerimiz rulo halinde üretilir. Rulo uzunluğu 10 mt ‘dir. * %99 UV Korumalı olan Çim Çit 5 Yıl güneş ışınları ve her türlü mevsim şartlarına karşı dayanma özelliğine sahiptir.

Çim çit metrekare fiyatı ne kadar?

Çim Çit m2 Birim Fiyatı 58.00TL

Çim çit nedir?

Çim çit paneller, paslanmaz, oksitlenmeyen veya galvanizli panel çit sistemlerinin özel bir PVC sentetik çim ile kaplanması veya birleştirilmesi neticesinde oluşur. Böylece yapı hem çok dayanıklı hem de sağlam hale gelir. Çim çit paneller yanmaya, solmaya veya daha farklı yıpranmalara karşı dayanıklıdır.

Dikenli tel kac metre?

Güney Çelik Dikenli Tel 2,00Mm*2,00Mm, 250 Mt Uzunluk, 20 Kg Dikenli teller bina, inşaat, tarla gibi alanlarda koruma ve sınır belirleme amaçlı kullanılan tellerdir. Dikenli tellerin gövdeleri iki adet sıcak daldırma galvanizli tellerin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları dört adettir.

Jiletli Tel metresi ne kadar?

PASLANMAZ 304 JİLETLİ TEL FİYATLARI 45 lik jiletli tel: 31,00 TL/m. 60 lık jiletli tel: 39,50TL/m. 90 lık jiletli tel: 51,00 TL/m.

Tel ne ile kesilir?

Çelik Halat ve Tel Kesme Makasları, Manuel Pratik Keskiler Çelik halat kesme makasları oldukça pratik ve kalitelidir. Bu makaslar ile çelik halatları manuel olarak çok kolay kesebilirsiniz. İp halatların makas ile kesiminden daha kolay bir şekilde çelik halatları kesebilirsiniz. Oldukça keskin ve kalitelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *