Soru: Agt Parke Ne Malı?

AGT parke nerede üretiliyor?

Antalya’da 1984 yılında kurulan ve bugün Antalya OSB’de ağaç bazlı ürün sektöründe 300 bin metrekarelik fabrikasında yıllık 500 bin metreküp üretim kapasitesine sahip AGT Ağaç Sanayi ve Tic.

AGT hangi ülkenin?

Antalya’da 1984 yılında kurulan ve günümüzde 1000 kişilik istihdamıyla mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteren AGT, Türkiye’nin En Büyük 200 Sanayi Kuruluşu arasında yer alıyor.

AGT parke hangi firmanın?

AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji) 1984 yılında Ahmet Söylemez tarafından kurulan, mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Türk firmanın sahibi Söylemez Ailesi’dir.

AGT parke yerli mi?

Yerli laminat parke markaları arasında olan agt parke, hızlı ilerleyişi ile parke sektöründe yer edinmiş durumda.1984 yılında Antalyada kurulan firma mdf üretimi ile başlayarak parke üretimine geçiş yapmıştır.

AGT Agaç Sanayi ve Tic A Ş kimin?

Antalya’da kendine yeni bir yol çizerken, Kastamonu Entegre’deki deneyiminin de etkisiyle 1984’te bir şirket kurdu: * Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji ( AGT ). Ahmet Söylemez, AGT ‘yi kurduktan sonra iki oğlu Mehmet Söylemez ile Mustafa Söylemez de 2-3 yıl içinde şirkette çalışmak üzere kolları sıvadı.

AGT ne is yapar?

AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 550 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine hizmet verirken; parke, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

You might be interested:  FAQ: Masif Parke Nasıl Cilalanır?

AGT nin sahibi kim?

Dünyanın en büyük mobilya parçaları üreticilerinden biri haline gelen AGT ‘nin sahibi Mehmet Semih Söylemez, şirketini karlılığa değil, ‘insana’ odaklanarak büyütmüş bir işadamı. İSTANBUL – Mehmet Semih Söylemez, sıradışı bir işadamı.

AGT ne demek?

Aynı Gün Teslim ( AGT ) Kurye e-ticarette tüm Türkiye’de e-ticarete özel tasarlanmıştır. Kargo hizmetleri ile birkaç gün ortalaması ile teslimat yapabilen e-ticaret firmaları müşterilerine siparişin verildiği gün içinde teslimat seçeneği sunarak bu dezavantajı avantaja çevirme imkanına sahip oluyorlar.

AGT kurye nedir?

Gönderinin sipariş edildiği/çıkış yapıldığı gün içerisine alıcısına önceden belirlenmiş teslimat zaman dilimleri içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Mümkün olan en hızlı teslimatı sağlarsınız. Müşterileriniz günlerce kurye /kargo beklemez. Klasik teslimat yöntemlere bir alternatif yaratabilirsiniz.

En iyi laminat hangisi?

Çamsan laminat parke markası kalite açısından en iyi laminat parke markaları arasında yer almaktadır. Bunun dışında 6mm Terraclick, Poloclick, Terraclick ve Krono Original laminat parkeler de sıklıkla tercih edilen markalar arasındadır.

31 ve 32 sınıf parke ne demek?

31. sınıf parke; Yatak odası ve 1-4 kişilik küçük ofis gibi mekânlarda kullanılırken, 32. sınıf; 5-10 kişilik ofis, mağaza, konferans salonu, hastane tipi mekânlarda tercih sebebidir.

Derzli laminat parke kullanışlı mı?

Derzli laminat parkeleri kullanırken oldukça dikkat etmek gereklidir. Evin içerisine ferah bir görünüm sunan derzli parkeler, kalın olması, antibakteriyel plaklara sahip olması, aşınma sınıfının yüksek olması sebebiyle oldukça kullanışlı olan ve sık tercih edilen parke modelidir.

AGT parke kaç TL?

Agt Parke; güçlü ve uzun ömürlü kullanım süresiyle zemin kaplamalarında öne çıkan markalar arasındadır. Agt Parke metrekaresi 40 TL ile 70 TL arasında özelliklerine göre farklılık gösteren fiyatlarıyla Evim.com sitesinde hizmetinizde!

You might be interested:  33 Sınıf Parke Ne Demek?

AGT profil nedir?

AGT olarak; MDF, MDF-Lam, panel ve profil üretimiyle mobilya ve dekorasyon sektörlerine; ahşap kapı, duvar paneli, parke ve süpürgelik üretimiyle de inşaat sektörüne hizmet vererek, bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üreten Türkiye’nin öncü markası olduk.

AGT parke 1 kutusu kaç m2?

AGT Bella Laminat Parke 8mm Frezya 1Paket/2.316 m2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *