Soru: Çamsan Parke Nasıl?

Çamsan parke suya dayanıklı mı?

Neme ve Suya Dayanıklı Çamsan laminat parke ürünlerimiz dış etkenler, nem, su gibi bir çok etmene karşı dayanıklıdır.

En iyi parke markası nedir?

Çamsan laminat parke markası kalite açısından en iyi laminat parke markaları arasında yer almaktadır. Bunun dışında 6mm Terraclick, Poloclick, Terraclick ve Krono Original laminat parkeler de sıklıkla tercih edilen markalar arasındadır.

Çamsan parke nedir?

Çamsan parke, Türkiye’nin ilk parke üretici markasıdır. Türkiye’de ilk parke ve MDF üreticisi olan Çamsan parke, 2004 yılında Sakarya’da MDF tesisleri ile üretime başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında Sakarya 1. kaplama tesisi devreye alındı. 2005 Şubat ayında ise Sakarya’da laminat parke tesislerinde üretime başlandı.

Çamsan parke kaç yıl garantili?

“AGT Laminat Parke garantisi, ürünlerinin, yüzeyin aşınmaya karşı direncini kapsamaktadır.” GARANTİ VE İADE KOŞULLARI: 1. Garanti süresi konutlara 10 yıl, işyerleri 5 yıl olup, ürünün tüketici tarafından teslim alındığı tarihten itibaren başlar.

Sudan etkilenmeyen parke nedir?

Aquafloor sudan etkilenmeyen parkenin suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor sudan etkilenmeyen parke hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir.

Su geçirmez parke var mı?

Lamine parke, şayet doğru bir teknoloji ile, doğru seçilip kurutulmuş ağaçlar kullanılarak üretilirse, elbette suya, neme ve hatta darbelere karşı dayanıklı olur. Dolayısıyla, Ligno Parke olarak ürettiğimiz lamine parkeler suya, neme ve ısı değişimlerine karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

You might be interested:  Derzli Parke Ne Demek?

En iyi parke kaçıncı sınıf?

Parkeler Kaçıncı Sınıf Olmalıdır? Şayet ev ya da ofis gibi ortamlarda kullanılacaksa; 21, 22 ve 23 numaralarıyla sınıflandırılan parkeler uygundur. 21 numaralı parke, kiler ve yatak odası gibi az kullanılan mekanlar için idealdir.

32 sınıf parke ne demek?

31. sınıf parke; Yatak odası ve 1-4 kişilik küçük ofis gibi mekânlarda kullanılırken, 32. sınıf; 5-10 kişilik ofis, mağaza, konferans salonu, hastane tipi mekânlarda tercih sebebidir.

Floorpan nasıl bir marka?

Floorpan: Bir diğer kaliteli laminant üreticisi ise Floorpan. Ürün çeşitliliğinin çok geniş olduğu marka hemen herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde. Serfloor laminant parke konusunda sıklıkla tercih edilen bir marka.

Çamsan parke 1 kutu kaç m2?

Çamsan | Ladin Parke 8 Mm (Paket Satılır. 1,85 M2 Alan Kaplar.)

Çamsan nerenin?

Çamsan Parke; ülkemizde ilk, Avrupa’da ise beşinci Laminat Parke ve MDF üreticisidir. Üretimini Ordu ilimizde gerçekleştiren firma, iç piyasaya hizmet için kurmuş olduğu satış noktalarının yanı sıra, yurt dışına MDF ihracatı da yapan ilk parke markasıdır.

Laminat parke kaç yıl dayanır?

Uzun ömürlüdür: laminat parkenin oturma odasında kullanım ömrü, 15 ila 20 yıldır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *